אודותינו

חברת “נכסי גוסקוב בע”מ” הינה אחת מהחברות המובילות במתן שירותי ניהול למבני היי- טק ומסחר.

במסגרת השירות מקבלת החברה על עצמה את ניהולו ואחזקתו השוטפת של הנכס ומטפלת בכל מעטפת הצרכים שסביבו, לרבות קשר ישיר מול הדיירים, טיפולי החזקה, ניקיון השטחים הציבוריים, ו/או המשותפים ועוד. שירותי שמירה ללא נשק על פי דרישת חברות הביטוח 24 שעות ביממה.

שירותי ניקיון למשרדים , מוסדות , ועוד , הכוללים את כל הפתרונות הנדרשים למתן שירותים הללו. ממנהלי החברה, מפקחים ועד לעובדים יינתן לכם שירות מקצועי, איכותי ומסור. העובדים מגויסים לאחר ראיון עבודה קפדני במשרדי החברה ומופנים לעבודה לפי אזורי מגורים ובקשת הלקוח.

חברות שונות מספקות שירותים דומים בתחום, אך יתרונה של “נכסי גוסקוב בע”מ” הינו קשר מתמיד עם הלקוח, ביקורות שוטפות של העובדים, מענה אנושי 24 שעות ביממה שמאפשר ללקוח ביטחון מול החברה.

בנוסף לשירותים שוטפים חברתנו מספקת : שירותי פוליש, ניקיון יסודי לאחר שיפוץ, פוליש קריסטלי, עבודות חשמל, אינסטלציה, ותחזיקה שוטפת. כמו כן, ניקיון לכל סוגי המשרדים החל ממשרדים קטנים ביותר המבקשים ניקיון ואחזקה של פעם בשבוע ועד למשרדים וחברות גדולות הדורשות שירותי ניקיון בהיקפים גדולים יותר.

במשך שנים רבות צברנו ניסיון רב במתן שירותים , למדנו לעבוד עם מכונות וחומרים איכותיים המקנים לנו את האפשרות להגיע לתוצאות העונות לרצונות הלקוח.

שירותי החברה אינם דבר פשוט ונדרשת מקצועיות רבה בתחום. לנו יש את הידע והכלים הנדרשים על מנת לעמוד בציפיותיכם.