חברת ניקיון משרדים לשיפור תדמית העסק

ניקיון משרדים מקצועי הוא ההתמחות של נכסי גוסקוב בע”מ המציעה ניקיון משרדים בפריסה ארצית רחבה. ספינת הדגל שלנו בשירותי
ניקיון משרדים הוא היכולת להעניק לכל משרד חבילת שירותים המותאמת ייחודית עבורו. אנו מתמחים במתן שירותי ניקיון משרדים לחברות מובילות ובין מגוון הלקוחות שברשותנו תוכלו למצוא משרדי היי-טק, מוסדות ציבוריים, עסקים אחרים רבים. ניקיון משרדים הוא חלק מהתדמית הבלתי נפרדת של טיב השירות או העסק שלכם – יום עבודה פורה ואיכותי מתחיל ממשרד נקי אשר משדר מקצועיות גם ללקוחות וגם לעובדי החברה. יחד אנו בונים תכנית עבודה מפורטת המציעה ניקיון משרדים לאורך זמן, תוך רגישות בתכנון העבודה בשעות נוחות בכדי לא לפגוע בעבודה השוטפת בחברה. אנו בגוסקוב עומדים בכל התקנים המחמירים של שימוש בחומרי ניקיון ומתאימים עצמנו לעבודה מול חברות ניהול קיימות בבניין המשרדים.

ניקיון למשרד , כי רושם ראשוני הוא הקובע

אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה מהחברות ומותגי הניקיון האיכותיים ביותר בעולם. בין אם מדובר במשרד קטן או באולם גדול רחב היקף, כולנו שואפים תמיד להיות בסביבה נקייה מאבק, כתמים, ריחות רעים או אשפה. כאשר אנו נכנסים למשרדים, ניקיון משרדים הוא זה אשר קובע ללא ספק את הרושם הראשוני העיקרי שלנו אודות החברה אליה הגענו ועל כן חשיבותו הינה עליונה במערכה. ניקיון משרדים מתבצע על ידי צוות עובדים קבוע, מקצועי ומסור . צוות העובדים שלנו מורכב מעובדים מיומנים ואיכותיים שעברו סינון קפדני ומבדקי איכות ואמינות. אנו מאמינים שרק בעזרת עובדים איכותיים המתוגמלים בצורה נבונה ושואבים סיפוק מעבודתם בחברה ניתן להגיע לתוצאות טובות .. ניקיון משרדים מבית גוסקוב מתבצע עם בקרת איכות על בסיס שבועי או חודשי. מעוניינים גם אתם בשירותי ניקיון משרדים לעסק שלכם? רוצים להעניק רושם ראשוני איכותי ומבריק לעסק? הצטרפו גם אתם למעגל הלקוחות הרבים של גוסקוב והבטיחו לעצמכם ניקיון משרדים אידיאלי!

התקשרו אלינו למתן ייעוץ – צריכים ניקיון משרדים איכותי?
אנו נכווין אתכם למה שאתם צריכים, כי ניקיון משרדים הוא שירות המותאם במיוחד לבעל הנכס!
ההצעה המשתלמת ביותר שמתאימה לכם בלבד בדרך אליכם!

לא רק חברת ניקיון

כיום יותר מאי פעם ישנם בשוק חברות ניקיון רבות אשר מעניקות שירותי ניקיון  למשרדים. אך נדיר למצוא חברת ניקיון אשר מעניקה גם שירותי ניהול ואחזקת מבנים. כאן בדיוק נכנסת נכסי גוסקוב בע”מ לתמונה. עסקים וארגונים רבים, לרבות חברות גדולות, מעדיפות לרכוש שירותי חברת ניקיון ולא שירותי ניקיון מאדם פרטי. הסיבות לכך ברורות למדי – חברות ניקיון הן גוף עסקי ועל כן הספקת שירותי חברות ניקיון לעסק או למשרד איננה תלויה באדם פרטי אחד אלא מובטחת ללקוח באופן רצוף ושוטף. חברת ניקיון מגישה חשבונית מס ומסמכים רשמיים עבור תשלום, דבר אשר מאפשר למעסיקים וחברות לרשום הוצאות ניקיון כהוצאה עסקית מוכרת במס. חברת ניקיון מסוגלת לספק גם שירותי ניקיון ברמה מקצועית גבוהה יותר ולטפל בשטחי עבודה גדולים כמו בניין משרדים, מפעל, קניון וכיוצא בזאת. חברות ניקיון גם מעניקות שירותי ניקיון מיוחדים שאינם בהכרח אופייניים לבתים פרטיים כמו טיפול בכמויות פסולת גדולות, טיפול בשפכים תעשייתיים, ביצוע עבודות ניקיון בשעות הלילה וכדומה.