ניהול נכסים מקצועי לרווחת העסק שלך

מימוש פוטנציאל נכס הנדל”ן שבבעלותם לאורך השנים הוא אתגר משמעותי וחשוב, שכן מטרתו היא להשיג תשואה גבוהה לטווח הארוך. הצעד הראשון והיעיל ביותר שתוכלו לנקוט בדרך להשגת היעד שלכם הוא שכירת שירותיה של חברה לניהול נכסים, המעסיקה צוות מיומן, אחראי ומקצועי.

זה לא סוד שבימינו נדל”ן היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשמר את הכסף שלך; בעלי נכסים על כל סוגיהם – בעלי מרכזי קניות, מבני משרדים, בניין מגורים או מבני תעשייה משמרים את חזות ונראות המבנה בכל עת בכדי שכשיגיעו לרגע המכריע בו ימכרו את הנכס שוויו לא יירד ואולי אף יעלה.

מימוש פוטנציאל נכס הנדל”ן שבבעלותם לאורך השנים הוא אתגר משמעותי וחשוב, שכן מטרתו היא להשיג תשואה גבוהה לטווח הארוך. הצעד הראשון והיעיל ביותר שתוכלו לנקוט בדרך להשגת היעד שלכם הוא שכירת שירותיה של חברה לניהול נכסים, המעסיקה צוות מיומן, אחראי ומקצועי שידע לעשות עבורכם את כלל העבודה ולהסיר דאגות מליבכם. חברת נכסי גוסקוב בע”מ מספקת שירותים משולבים להם זקוקים בעלי מבנים תעשייתיים או מגורים, כולל שירותי תחזוקה וניהול מקיפים של הנכס, באופן יעיל וחסכוני.

כל מה שהמבנה שלכם צריך תחת קורת גג אחת

עם צמחיתו וגדילתו של שוק הנדל”ן בישראל, אנו רואים עליה בצורך לשכור את שירותיה של חברה לניהל נכסים, שעיקר עבודתה הוא לעזור לבעלי נכסים לתחזק את המבנה שלו בלי לאבד את הראש – כלומר, חברה לאחזקה וניהול נכסים מקצועית מספקת את כלל מערך השירותים הנדרשים עבור תזוקת הבניין בלי לטרטר אתכם מבעל מקצוע אחד לאחר, כלל הפתרונות נמצאים תחת קורת גג אחת.

תחום האחזקה וניהול נכסים משלב את מגוון השירותים מהתחומים השונים, כך שכולם יחד מאפשרים את ניהול הבניין על כל ההיבטים השונים הקשורים לתפעולו, באופן אידיאלי. בשורה התחתונה, ניהול נכסים מצריך מהחברה המספקת – ידע מקצועי מקיף הנוגע לקשרים עסקיים במגוון רחב של תחומים וכמו כן, קשרים נכונים עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה.

חברת ניהול נכסים – כל מה שקורה בפנים

תחזוקה של תחנות עבודה

פעם אנשים נהגו לבקש משרד משלהם לטובת העבודה, בכדי להיות מרוכזים ולעבוד ללא הפרעות; אי שם בשנות ה – 90 הוחלפו המשרדים המקובעים בחללי עבודה משותפים, פתוחים או מחולקים. העבודה בימינו לא קלה ואנשים אוהבים לעבוד יחד, לשתף פעולה, לאחד מוחות ובכלל לעבוד בסביבה בה הם בקלות יכולים להיפגש, לדון בנושאי עבודה ולעבוד יחדיו.

בזכות שירותיה של חברה לניהול נכסים כלל עבודות התחזוקה במבנה נעשות על הצד הטוב ביותר בכדי לספק לעובדים את התנאים האידיאליים לעבודה קרי שולחנות מסודרים ונקיים מאבק, ריח ניקיון טוב באוויר, רצפה שטופה וכו’.

אכפת לנו מהבריאות שלכם

חומרי ניקוי הם לא הדבר הכי בריא לנשימה, בטח ובטח חומרי ניקוי תעשייתיים; אנחנו בחברת “נכסי גוסקוב בע”מ” לניהול נכסים משתמשים בציוד ובחומרים שאינם מזיקים לבריאות, בין אם מדובר בניקיון משרדים ובין אם חללים משותפים, שטחים ציבוריים ועוד. המכונות, המכשירים, הציוד וחומרי הניקוי אינם מפיצים רעלים בסביבה ונבחרים בקפידה על ידי הנהלת החברה, במטרה לשמור על בריאות הדיירים והעובדים.

באופן טריוויאלי, השימוש בשואב אבק מפריע למהלך התקין של העבודה הן מבחינת הקשיים בנשימה שנוצרים בעקבות האבק שמתפזר באוויר והן מבחינת הרעש וההפרעה הפיזית של מעבר שואב האבק. אנו מתחייבים על מכשור תקין ומתוחזק לשמירה על בריאותכם, עבודה בשעות נוחות שתתאים לזמנים שלכם (עובדים, דיירים וכו’) כך שעבודתכם / זמנכם הפנוי לא יפגעו חלילה ועוד.

ניקיון בהתאמה אישית – מבינים את הצרכים שלכם

תחלופת האנשים במבנים רבי קומות היא גבוהה; זה כלל לא משנה אם מדובר בבניין מגורים או במבנה משרדים עצום – אנשים נכנסים ויוצאים בתדירות אינסופית: דיירי הבניין, עובדים ומנהלים, מבקרים, ספקים, אנשי מקצוע ועוד. לכן רצוי ואף מומלץ לשכור את שירותיה של חברה לניהול נכסים מיומנת ומקצועית שתדע לשמור על סביבה נקייה ונעימה, מסבירת פנים ומזמינה בכל עת.

ובכן, בטח לא חשבתם שלתחזק מבנה זו עבודה של מה בכך; חברה לאחזקת וניהול מבנים מקצועית תספק עבורכם את כל הצרכים להם אתם נדרשים בכדי לתפעל נכס, בין היתר שירותי שמירה עם או ללא נשק, צוות ניקיון ומיומן וזמין 24/7, איש תחזוקה הנמצא במקום לכל בעיה, תקלה או שאלה ועוד. העסקתה של חברה לניהול נכסים מאפשרת לעובדים לחסוך בזמן עבודה יקר במקום “לבזבז אותו” על ניקיון סביבתם, יש מי שעושה זאת בשבילם.

בעזרת חברה לניהול נכסים תגדילו את הרווחים

אם הינכם בעלי חברה פעילה, אז אתם בוודאי יודעים כמה יקר זמן העבודה שלכם או של העובדים שלכם; במקום לבזבז את זמנכם היקר על שטיפת כלים, קרצוף שירותים, ריקון פחים, הזמנה של בעל מקצוע וכו – השכירו את שירותיה של חברה לאחזקה, ניקיון וניהול נכסים בכדי לאפשר לעובדים שלכם תנאי עבודה אידיאליים, כך שכל מה שנותר להם לעשות הוא להתמקד בעבודה ולהפיק עבורכם את התוצאות הטובות ביותר להם אתם מייחלים.

חברת גוסקוב בע”מ עוסקת מזה שנים רבות במתן שירותי ניקיון מתקדמים. ליצירת קשר ומידע נוסף לחצו כאן