ניהול נכסים

אחד האתגרים המשמעותיים ביותר שעומדים בפני כל בעל נכס מכל סוג שהוא הוא מימוש פוטנציאל הנדל”ן שברשותו. בין אם מדובר בבניין משרדים, מרכז קניות, מבני תעשייה או בניין מגורים, לכל משקיע וכל בעל נכס חשוב לשמור על ערכו של הנכס ולהשיג תשואה גובהה לאורך זמן. ובעבור זאת כל אשר צריך הוא ניהול נכסים מקצועי ואחראי. חברת נכסי גוסקוב בע”מ משלבת נאמנה את כל השירותים הנדרשים בכדי להשיג ניהול מוצלח של הנכס ותחזוקתו באופן חסכוני ויעיל.

הצורך העולה וגובר בחברות לניהול נכסים קשור בחבל הטבור גם לצמיחתו של שוק הנדל”ן, ישנו צורך בחברות לניהול נכסים אשר התמחותה העיקרית היא ביכולת להעניק את כל מגוון השירותים השונים תחת קורת גג אחת ובאחריות. ניהול נכסים כיום יותר מאי פעם הוא איננו עיסוק לחובבנים.

 

מדובר בתחום אשר משלב מתן שירותים מתחומים שונים עבור ניהול אופטימלי של הבניין על כל הפרמטרים השונים. ניהול נכסים מצריך ידע נרחב במגוון תחומים וקשרי עסקים עם מגוון רחב של בעלי מקצוע איכותיים.
שורה רווח
סל השירותים של חברות ניהול נכסים ניתן לחלק למספר קטגוריות שונות. ניהול פרויקטים, אחזקה ותחזוקה, שיווק, משק פנים וכמובן ניהול השכרות. כיום ישנם גם חברות ניהול נכסים אשר מעורבות כבר משלב בניית הפרויקט, מצב בו חברות ניהול נכסים יכולות לייעץ ליזם לבנות בניין שיהיה חסכוני ויעיל לתושביו עתידיים ולכיס ההוצאות שלו.

אך מעבר לכך מעורבותה של חברת לניהול נכסים עוד משלב הבנייה יכול גם לתרום רבות לקידום שיווק הפרויקט. מחלקת שיווק של חברות לניהול נכסים יכולה להציע אסטרטגיית שיווק מותאמת באופן ייחודי לכל פרויקט וכך תגדיל את הסיכויים לאכלוס הפרויקט המסוים עוד במהלך תהליך הבנייה.

 

הזמינו אותנו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות עוד היום והבטיחו לעצמכם ניהול נכסים חסכוני ואחראי לחלל המגורים או העבודה שלכם.