חברת ניקיון בפתח תקווה

חברת ניקיון משרדים בפתח-תקווה

אם גם אתם מצאתם את עצמכם מחפשים אחר חברת ניקיון משרדים טובה ואמינה בפתח תקווה, אתם לא לבד! כנראה שלא פעם נתקלתם בחברות שנאלצתם לעבור אחריהם בשנית, פשוט כי התוצאה לא הייתה מספקת. אל דאגה! יש לנו את הפתרון עבורכם; חברת ‘נכסי גוסקוב בע”מ’ מעניקה שירות מקצועי ומהיר, לכל סוגי הניקיון הדרושים למשרד ולתחזוקה השוטפת של הבניין, בכל אזור בעיר.

ברוכים הבאים לפתח תקווה

פתח תקווה היא אחת הערים הגדולות והעתיקות בארץ, היא מונה כ-260,000 תושבי קבע ועוד אלפי אנשים הפוקדים אותה מידי יום ביומו לטובת עבודה, לימודים וקניות; היא מתפתחת בקצב מסחרר, תהליכי בניה סביב השעון, פתיחת עסקים, הקמות תחנות רכבת, בתי חולים וכו’. כאשר יש תחלופה כה גבוהה של בני אדם במקום אחד, כמות הזבל שמיוצרת בו היא ענקית! על כן, כל אחד מאתנו נדרש לשמור על ניקיון המרחב האישי שלו, בין אם בעבודה ובין אם בבית; כך נוכל ליצור סביבה נעימה ומזמינה לעבוד ולשהות בה.

בפתח תקווה קיים שוק מגוון ורחב של חברות ניקיון מכל הסוגים! בתים פרטיים, מבנים ציבוריים, פוליש, בניינים משותפים ויותר מכל הסוגים – חברות ניקיון משרדים. כמו שכבר ציינו מעלה, היא עמוסה במתחמי מסחר ועסקים רבים, לכן הביקוש לחברת ניקיון משרדים מקצועית רק עולה. כאשר השוק מוצף התחרות הולכת וגדלה – אבל כשאתה הכי מקצועי שיש בתחום זה פשוט קל להתבלט. חברת “נכסי גוסקוב בע”מ” מתחייבת להעניק לכם את השירות הטוב והמהיר ביותר שיש לתחום להציע.

למה בכלל חברת ניקיון משרדים?

הרבה פעמים נשאלת השאלה ‘למה אני צריך חברת ניקיון משרדים?’ עושים איזו רשימת תורניות והכל בסדר. אז זהו, שלא! אנחנו בטוחים שלעובדים שלכם, כמו גם לכם, יש הרבה מה לעשות ולהתעסק במהלך היום; הדבר האחרון שאתם צריכים על הראש זה לדאוג לנראות וניקיון המשרד (כי לזה אין ‘דד-ליין’). כאן אנחנו נכנסים לתמונה – ‘נכסי גוסקוב בע”מ’ מספקת שירותי ניקיון ושמירה לעסקים, מבני ציבור ובניינים משותפים. תשאירו לנו את הדאגה לניקיון המשרד, אתם רק תדאגו לעמוד ביעדים שלכם  מלבד יתרון הזמן שנחסך בהשכרת שרותי חברת ניקיון משרדים, אתם שומרים על העובדים או על דיירי בניין המגורים שלכם בריאים! שמירה על סביבת מגורים/עבודה נקייה מצמצם את הסיכוי לחלות או את ההפצה של מחלות מדבקות כגון שפעת וכו’.

השירותים שלנו

כחלק ממסגרת העבודה שלנו אנחנו לוקחים על עצמנו את האחריות המלאה של ניהול ותחזוקת נכסים; החל מבניין משרדים ועד בניין מגורים משותף שדורש ירידה לפרטים. אנחנו מספקים מעטפת טיפולית לכל הצרכים של הלקוח, החל מקשר ישיר עם דיירי הבניין, ניקיון המרחבים הציבוריים ועד לשירותי שמירה ללא נשק. בנוסף לשירותים שוטפים חברתנו מספקת שירותי פוליש, ניקיון יסודי לאחר שיפוץ, פוליש קריסטלי, עבודות חשמל, אינסטלציה ועוד. כמו כן, ניקיון לכל סוגי המשרדים, מהקטן ביותר ועד לחברות גדולות המבקשות ניקיונות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שכן ניקיון החברה הוא הפנים של העסק!

בשורה התחתונה, יש שאומרים שניקיון המשרד או בניין המגורים הוא לא עבודה קשה, אבל למי שהזמן דוחק בו ואינו מיומן בעבודות ניקיון – זו כנראה תהיה אחת המשימות הקשות והמתישות ביותר לביצוע! במציאות הישראלית הנוכחית אדם עובד בממוצע 9 שעות ביום, מה שהופך את זממנו למצרך יקר וחשוב; לנצל אותו לטובת ניקיון המשרד מרגיש כמו בזבוז, למרות שאנחנו יודעים את החשיבות הבריאותית והעסקית של עבודה בסביבה נקייה. מטרתה של חברת ניקיון משרדים הוא להקל עליכם במטלות הצדיות והמעיקות הללו, במיוחד אחרי שכבר ציינו שפתח תקווה במגמת התפתחות ענפה, מלאה בבנייה ולכלוך באוויר. מספיק יום אחד של חלון פתוח כדי לייצר עבודת ניקיון של שעות ארוכות.

חברת גוסקוב בע”מ עוסקת מזה שנים רבות במתן שירותי ניקיון מתקדמים. ליצירת קשר ומידע נוסף לחצו כאן