סוגי משרדים שונים ודרכי הניקיון שלהם

הגודל לא קובע: סוגי משרדים שונים ודרכי הניקיון שלהם

ניקיון משרדים היא מקצוע עתיק יומין, שעם הזמן עבר הרבה מאוד שינויים בכדי להתאים לצרכי הלקוחות ללא פשרות; כיום לא קיים משרד המכבד את עצמו שאינו משכיר את שירותיה של חברת ניקיון משרדים כלשהי. על מנת לשפר את שירותינו, חברתנו ‘נכסי גוסקוב בע”מ’ עומלת יומם וליל על מנת לספק לכם את השירות הטוב והאישי ביותר, עבורכם ועבור העובדים שלכם.

שמירה על סביבת עבודה מסודרת זה מעולה! אבל מסודר זה לא מספיק; יש צורך בפעולות ניקיון (בחלק מהמשרדים יותר בחלקם פחות) אינטנסיביות – שכן עוברים במשרד המון אנשים ביום. לאותן פעולות תדירות מצטרפות גם פעולות מעט פחות חשובות על מנת לקבל את התוצאה המושלמת, הלוא היא משרד נקי ומצוחצח כאילו השנייה סיימו לבנות אותו.

אז נשאלת השאלה, האם דרכי הניקיון משתנות ממשרד למשרד? ובכן, כמובן. לכל משרד המאפיינים שלו וצורת ההתייחסות אותה הוא דורש; למשל, משרד המרוצף בפרקט יטופל בצורה שונה מאשר משרד עם רצפת גרניט – פורצלן וכו’.

סוגי משרדים ודרכי הניקיון שלהם

ניקיון משרד עורכי דין: משרד עורכי דין הוא מסוג המשרדים אליהם מגיעים אנשים חדשים על בסיס יומי, עליהם יש רצון וצורך להשאיר רושם טוב על מנת לשמרם; המשרד חייב  (!) להיות מצוחצח בכל עת, תדמיתם של עורכי הדין תלויה בכך! החל מהכניסה למבואת הקבלה דרך פינת ההמתנה ועד לשולחן עליו יושבים להתדיין עורך הדין והלקוח.

משרדים מהסוג הזה דורשים עבודת ניקיון יומיומית ואיכותית.

*ניקיון משרד רואי חשבון נכנס תחת הקטגוריה ‘משרד עורכי דין’; הכוונה היא לכלל המשרדים בהם תדמית העסק ואיש המקצוע בפרט מושפעים ממראה המשרד וטיפוחו; על כן נבצע בהם ניקיון אחת ליום.

ניקיון משרד חברת ייצור מזון: מדובר בסוג משרדים שלקוחות כמעט ואינם מגיעים אליהם; במשרדי חברה לייצור מזון יימצאו מכונות וציוד מקצועי ובעיקר טופסיאדה, לכן אין צורך בעבודת ניקיון סיזיפית יומיומית על המשרד הנ”ל אלא אחת לשבוע להזמין איש צוות מקצועי שיעשה עבודה יסודית. אמנם אין סיבה ‘לדגור’ על אסתטיקת המשרד, אבל ניקיונו חשוב אף יותר ממשרדים כמו עורכי דין, כיוון שמדובר בייצור מזון! יש לדאוג שהעובדים נמצאים בסביבה בריאה ונקייה, על כן אין להתפשר בכל הנוגע לניקיון משרדי חברת ייצור מזון.

ניקיון משרדי היי – טק: קלאסיקה במיטבה; כיוון שמדובר ב’משרד הכי ישן בספר’, ועברו שנים על גבי שנים של עבודה משותפת בין חברות ניקיון משרדים לבעלי המשרדים עצמים – היום יש התחשבות בדרכי הניקיון כבר החל משלבי התכנון של המבנה! אתם בטח תוהים לעצמכם למה.. ובכן, משרדי היי – טק משדרים קדמה ויוקרה; אדריכלי הפנים שלהם תמיד מנסים לקחת את עיצוב המשרד צעד אחד מעבר לכל השאר. וככל שהאדריכל ‘משתולל’ יותר, כך יותר קשה לנו, לחברת ניקיון המשרדים לבצע את עבודתנו כראוי. לכן בשנים האחרונות העבודה המשותפת יחדיו הובילה לתכנון נכון של חלל הפנים על מנת לאפשר לנו לדאוג שהמשרד נשמר נקי ומסודר בכל עת.

ניקיון משרד חברת טכנולוגיה/אלקטרוניקה: בניגוד לשאר המשרדים, במשרדי אלקטרוניקה וטכנולוגיה נמצאים אלמנטים רגישים הדורשים תשומת לב פרטנית; צורת הניקיון במשרדים שכאלו מאתגרת במיוחד, שכן יש להתייחס בעדינות יתרה לאביזרים והציוד הנמצא במשרד. כמו כן, יש להקפיד שתקינותם אינה נפגעת בעת הניקיון.

חברת גוסקוב בע”מ עוסקת מזה שנים רבות במתן שירותי ניקיון מתקדמים. ליצירת קשר ומידע נוסף לחצו כאן