נקיון לחברות ומשרדים ללא פשרות

נכסי גוסקוב בע”מ – קבלן ניקיון שלא מתפשר על מקצועיות

“אין שני לרושם ראשוני”

כה אמר הפתגם החכם, וברוב הפעמים הוא אינו טועה. כאשר לקוחות פוטנציאלים, אורחים או בעלי מקצוע נכנסים למשרדכם בפעם הראשונה, בראש ובראשונה, הם מסתכלים על נראות המקום. אין מה לעשות, ככה זה; קודם כל מגיע הקנקן, אחר כך מגלים מה הוא מכיל. אז דאגתם לעיצוב חדשני ומרשים, הצבעים משתלבים עם הריהוט ואפילו עם צבעי השיער של העובדים. אבל מה עם קורי העכביש שתלויים מהתקרה כבר כמה שבועות? (אם לא חודשים); ומה עם הלובי החיוור, שלא היה מזיק להוסיף לו עציץ או שניים? כאן אנחנו נכנסים לתמונה: “נכסי גוסקוב בע”מ” – קבלן ניקיון מקצועי ללא פשרות, שיגרום למשרד שלכם להבריק, וחשוב מכך – יוצר סביבת עבודה נעימה ומזמינה.

סביבת עבודה נקייה לתפוקה מקסימלית

כיום קיימים (ועוד נכתבים)  ברחבי הרשת המון מדריכים בנושא האסתטיקה והניקיון של בית העסק או המשרד; ולא בכדי! המשרד בו שוהים העובדים (ולעיתים גם בעלי העסק עצמם) מהווה חלק נכבד משעות היממה. העיצוב, הצבעים,  הרהיטים ואפילו המכשור שנמצא במשרד – כל אלו משפיעים בצורה ישירה על טיב תפוקת העובדים. על כן, חשוב להקפיד ליצור במשרדכם סביבת עבודה סטרילית שתוכל להתאים עצמה לכל אחד מהעובדים באופן ספציפי, כך יוכלו ליצור לעצמם את הפינה הנוחה שלהם. בעצם שמירה על ניקיון המשרד העובדים מרגישים שאכפת לכם מהם, וירצו ל’החזיר באותו מטבע’. בזאת אתם מבטיחים כי איכות העבודה שלהם תהיה במיטבה!

קבלן ניקיון לבנייני משרדים

תנסו לדמיין רגע סדר פסח אצלכם בבית, רק בלי להחליף סטים של צלחות וכו’. עכשיו תעבירו את התמונה הזאת למשרד שלכם. צרה צרורה, נכון? תיחזוק קבוע של בנייני משרדים הוא לא משחק ילדים; זה דורש מקבלן הניקיון להיות מקצוען בתחום ניקיון המשרדים, שכן זוהי עבודה שונה מבתים או דירות.

אצלנו, ב”נכסי גוסקוב בע”מ”, תוכלו לקבל את שירות הניקיון הטוב ביותר שקיים היום בשוק; לא משנה מאילו חומרים עשוי המשרד, אנחנו נדע להתמודד איתם ולהבטיח שיבריק כמו ביום התקנתם! כל אחד מחומרי הגלם דורש את הידע והטיפול הספציפי עבורו, בין אם מדובר בפוליש וקס למרצפות גרניט-פורצלן, או ניקוי מיוחד לפרקטים; חברתנו מעסיקה צוות גדול ומקצועי, שמקפיד על עבודה איכותית, מהירה ויעילה שלא פוסחת על אף חלק מהמשרד – תריסים, שולחנות ואיך לא, שירותים ומטבח.

“נכסי גוסקוב בע”מ” – קבלן הניקיון למשרד שלכם!

 

  • אמנם שירותי הניקיון הם בראש סדר העדיפויות שלנו, אך כאשר מדובר בתחזוקת העסק, אנו מציעים ללקוחותינו מגוון פתרונות ואנשי מקצוע העומדים לשירותם בכל עת (אינסטלציה, עבודות חשמל וכו’).
  • כקבלן ניקיון שמכבד את עצמו, אנחנו שומרים על קשר רצוף ושוטף עם מערך ההנהלה של המשרד, לשם תיאום אירועים יוצאי דופן, שדורשים עבודה נוספת או ספציפית, מעבר לניקיון היומיומי המתבצע כסדרו במשרד. כגון הרמות כוסית, חגים, אירועים פרטיים שמקיימת ההנהלה וכיוצא בזאת.
  • במידה ומדובר בבניין משרדים גדול, או מטלת ניקיון נרחבת – חברתנו מעמידה בפניכם צוות מקצועי, יעיל ורחב ! בשל היקף גדול של עבודת הניקיון, אין אנו מסתפקים בעובד ניקיון יחיד; אנחנו מספקים כוח אדם נוסף על מנת לייעל את העבודה ולקצר את הזמנים ככל שניתן.

לסיכומו של דבר, מהרגע שתגיעו למסקנה שאתם מעוניינים להעסיק קבלן ניקיון למשרד שלכם, אנו בטוחים כי עוד תתהו איך לא עשיתם זאת קודם לכן. אנו מתחייבים לעבודה המקצועית והטובה ביותר שניתן לבצע;

חברת גוסקוב בע”מ עוסקת מזה שנים רבות במתן שירותי ניקיון מתקדמים. ליצירת קשר ומידע נוסף לחצו כאן