בחירת חברת שמירה

5 טיפים לבחירת חברת שמירה לעסק שלכם

ברגע שעסק מוגדר כעסק – זה אומר שכסף ככל הנראה מעורב בדבר בצורה כזו או אחרת. בעסקים מסוימים הוא מופיע בצורתו המקורית ובאחרים כיצירות אמנות; כך או כך, אף אחד לא מעוניין שגורמים לא רצויים יתקרבו או יתעניינו בעסק שלהם כאשר הוא עומד שומם. לא רק בעלי עסקים צורכים את שירותי השמירה; בנייני מגורים רבים בארץ שוכרים שומר לכניסת הבניין, הלא בתינו הם היקרים לנו מכל, המכילים את היקרים לנו מכל. איך תדעו לעשות את הבחירה הנכונה, שתחבר ביניכם לבין חברת השמירה הטובה ביותר עבורכם? כל התשובות בפנים!  

שומרים על העסק שלך  

זה לא סוד שאנחנו לא חיים במדינה הכי בטוחה בעולם, נושא השמירה והאבטחה תמיד נמצא על הפרק ולא נראה שהוא ירד משם בזמן הקרוב. מהסיבה הזו, קמו בארץ המון חברות שמירה המתמחות בתחומים שונים מעולם האבטחה, ונותנות מענה ראוי לכל: עסקים, בתי ייצור, בתים פרטיים, אבטחת אישים וכו’. הודות לעובדה שיש לנו בארץ מגוון רחב של אפשרויות אבטחה שמירה, כדאי לדעת איך לבחור את חברת השמירה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

רוב בעלי העסקים הגדולים לא מוכנים לקחת סיכונים, ומעדיפים למנוע מצבים לא נעימים כגון פריצות או אפילו גרוע מכך מראש. הפתרון הוא כמובן להציב שומר קבוע, הנמצא במקום לאחר שעות הפעילות ומייצר את אפקט ההרתעה. חברת האבטחה שומרת על קשר רצוף עם שומרי הלילה, כדי לוודא שהכל כשורה, לא חסר להם דבר ויש להם את התנאים האידיאליים להיות מרוכזים אך ורק באובייקט אותו באו לאבטח.

לפי מה תמדדו את חברת השמירה?

  1. עונה על צרכי המערכת:

לפני הכל – האם החברה בה אתם מתעניינים עונה על הצרכים שלכם? מתאימה לדרישות שלכם? אלו דברים שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם סוגרים עם חברת שמירה, ככה תמנעו ממעבר תכוף בין החברות הרבות והשונות. חשוב להיות מאוד מפורטים כשמדובר בבחירת חברת השמירה לעסק שלכם, בדיוק מהסיבות שציינו מעלה.

  1. רישיונות החברה:

גם מול חברות שלא מתעסקות באבטחה חמושה, אחת הבקשות הראשונות שלכם כשאתם עומדים בפנים בחירה של חברת שמירה, היא הצגת רישיונות החברה. לכל חברת אבטחה יש מספר רישיונות בהם היא חייבת להחזיק, גם אם היא מספקת שירותי שמירה ללא נשק, על מנת לספק שירותי שמירה כחוק.

החברות המציעות שירותי אבטחה חמושים מחויבות, מן הסתם, ברישיון להפעיל חדר נשק מטעם משרד הביטחון והפנים, רישיונות ארגוניים בתוקף לצוות הנבחר ופנקסי קליעה עדכניים וחתומים. מיותר לציין שללא רישיונות עלו לא יכולה חברה לעסוק באבטחה, בטח שלא חמושה; דבר אחרון, חשוב לא פחות – שימו לב שלחברת השמירה המבוקשת עבורכם קיים ביטוח המכסה אתכם, לכל מקרה שהוא.

  1. ניסיון ומקצועיות:

כרטיס הביקור של החברה, עוד לפני שדברתם עם מישהו מטעמה, הוא הניסיון שלה. בלי ניסיון מוכח בענף, הרווי מתחרים גם ככה, אל תמהרו לתת אמון. בבואכם לבחור חברת שמירה, הקפידו שתהיה ‘מקומית’, או לפחות בעלת ניסיון באזור בו אתם מבקשים את שירותיה.

  1. המלצות:

אם כבר הזכרנו כרטיסי ביקור, אין כמו המלצות מלקוחות מרוצים כדי לוודא שאכן מדובר בחברה טובה שבידיה תפקידו את בית העסק שלכם. ככל שלחברה יש יותר המלצות מלקוחות שונים, כך חברת האבטחה תתבלט יותר מאחרות ותמשוך לכם את העין. במידה ואתם בודקים חברה צעירה יחסית, שעוד לא הספיקה לצבור ניסיון אבל בהחלט עובדת בצורה מקצועית וראויה לציון – יש מקום לדבר עם לקוחותיה (קיימים או עברו) כדי לקבל מהן המלצה כנה וישירה. לשמחתנו, היום ניתן לקבל המלצות אובייקטיביות על חברות שמירה בלחיצת כפתור ברחבי הרשת.

  1. סקר שוק:

כולנו ישראלים, כולנו מכירים את המושג ‘סקר שוק’ וגם עושים אותו יחסית טוב; טרם בחירת חברת השמירה, כדאי לברר עם מספר חברות שונות ולקבל כמה הצעות מחיר, בכך תוכלו להוזיל עלויות ולהכיר את שוק האבטחה והשמירה מעט מקרוב; יתרון נוסף, משמעותי לא פחות, הוא הידע המקצועי אותו אתם צוברים במהלך הסקירה, מה שמקנה לכם את יכולת המיקוח למרות שאינכם מגיעים מעולם האבטחה והשמירה.

אחרי שסקרנו ועברנו על הטיפים הטובים ביותר אותם יכולנו לתת לכם, נשאר לנו רק לסכם ולאמר: אין מקום לפשרות או טעויות כשמדובר בביטחון ובשקט הנפשי שלכם. לכן, הקפידו לעבור על כל הגורמים שצוינו מעלה, ובחרו בחברה המקצועית ביותר המתמחה בשירות אותו אתם מחפשים.

 

חברת גוסקוב בע”מ עוסקת מזה שנים רבות במתן שירותי שמירה ופתרונות אבטחה לעסקים ובנייני מגורים. ליצירת קשר ומידע נוסף לחצו כאן